ایران استخر

اجرای مهندسی ساز و تامین تجهیزات پروژه جناب دکتر امینی، در شیراز

پروژه مهندسی ساز و تامین تجهیزات در شیراز


اجرای استخر، جکوزی و سونا. پروژه مهندسی ساز و تامین تجهیزات پروژه جناب دکتر امینی. شیراز، خیابان قم آباد.

– تامین پمپ‌های استخر و فیلتر‌های استخر با برند کریپسول اسپانیای اصل.

– تامین مبدل‌های فلکسینوکس اسپانیای اصل.

– اجرای تاسیسات کاسه استخر و جکوزی.

– بتن ریزی کاسه استخر و جکوزی و مشاوره استخر و جکوزی پروژه.

پروژه استخر قم اباد
اجرای استخر، جکوزی و سونا پروژه مهندسی ساز و تامین تجهیزات پروژه جناب دکتر امینی، در شیراز، خیابان قم آباد
اجرای پروژه استخر دکتر امینی
اجرای پروژه استخر و جکوزی دکتر امینی در شیراز

مبدل‌ فلکسینوکس

مبدل‌های فلکسینوکس، یا مبدل‌های حرارتی پوسته و لوله، انواعی از مبدل‌های حرارتی هستند که برای انتقال حرارت بین دو سیال با دما‌های مختلف استفاده می‌شوند. این مبدل‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند که آنها را از سایر نوع مبدل‌های حرارتی متمایز می‌کند. آن‌ها دارای ساختار پوسته و لوله است که به صورت u شکل یا خمیده طراحی شده و در انتقال حرارت نقش اساسی دارند. این مبدل‌ها قادر به بازگرداندن و بازیابی گرمای تلف شده نیز هستند. به علاوه، در این نوع مبدل‌ها، حرارت بین دو سیال با دمای مختلف منتقل شده و هر دو سیال به دمای یکسان برسند تا تعادل حرارتی برقرار شود.

مبدل فلکسینوکس استخر یک دستگاه است که برای انتقال حرارت از منبع حرارتی (مثلاً هوا، آفتاب، یا گاز) به آب استخر استفاده می‌شود. فلکسینوکس‌ها به عنوان مبدل حرارتی برای انتقال حرارت به آب استخر استفاده می‌شوند. این مبدل‌ها به طور کلی به دو مدار گردش سیال مجهز هستند: در یک مدار، آب حاصل از تجهیزات مولد، گردش دارد و در دیگری، آب گرم لازم که همان آب استخر است. برای گرم کردن آب در یکی از مدار‌ها، آب گرم بویلر و در مدار دیگر، آب گرم استخر گردش می‌کند.

فلکسینوکس‌ها بسته به عوامل مختلفی، متفاوت است: نوع استخر (استخر روباز، استخر سربسته، استخر عمومی و استخر خصوصی) تأثیر بسزایی در انتخاب نوع مبدل موردنیاز دارد. اختلاف دمایی که برای افزایش دما لازم است نیز در انتخاب نوع مبدل موثر است. تایمی که لازم است آب گرم شود، بر انتخاب نوع مبدل تأثیر مستقیم دارد. برخی استخر‌ها بیشتر از یک مبدل نیاز دارند؛ بنابراین تعداد مبدل نیز اهمیت دارد. مبدل فلکسینوکس استخر به عنوان یک جزء مهم در سیستم گرمایشی استخر کمک می‌کند تا آب استخر همواره در دما‌های مطلوب باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.