ایران استخر

آبنمای بیمارستان پیوند اعضای شیراز، تامین تجهیزات

طراحی و اجرای آبنما در شیراز


پروژه آبنمای بزرگ بیمارستان خیریه تخصصی پیوند اعضای ابن سینا، شیراز، واقع در شهرک صدرا.

مشاره، تامین و فروش تجهیزات تصفیه آبنما توسط ایران استخر.

استفاده از فیلتر‌های شنی مخصوص با برند کریپسول اسپانیای اصل به همراه سیستم کلر زنی توسط ایران استخر.

 
 
پروژه آبنمای بزرگ بیمارستان پیوند اعضا، موقعیت : شیراز واقع در شهرک صدرا

 طراحی آبنما در شیراز: تجهیزات و اجرا تخصصی انواع مختلف آبنما و همچنین مشاوره ساخت آبنما و تامین و فروش تجهیزات تصفیه آبنما توسط ایران استخر با استفاده از جدید‌ترین تکنولوژی.

مهم‌ترین بخش هر آبنما مربوط به سیستم تصفیه آن است که تیم حرفه‌ای ایران استخر جهت حفظ تجهیزات آبنمای بزرگ بیمارستان خیریه تخصصی پیوند اعضای ابن سینا، ازفیلتر‌های شنی مخصوص با برند کریپسول اسپانیایی اصل به همراه سیستم کلر زنی برای ضد عفونی پیشرفته استفاده می‌کند.

 

پروژه آبنمای بزرگ بیمارستان پیوند
پروژه آبنما بیمارستان پیوند اعضا
پروژه بیمارستان پیوند شیراز
پروژه آبنما و تامین تجهیزات بیمارستان پیوند
آبنمای بیمارستان پیوند شیراز
پروژه اجرایی در بیمارستان پیوند شیراز

فیلتر شنی

فیلتر شنی در استخر و آبنما به عنوان یکی از اجزای حیاتی سیستم تصفیه آب استخر عمل می‌کند. این فیلتر با جدا کردن ذرات و آلودگی‌های موجود در آب، تمیزی آب را حفظ می‌کند و از تصفیه فیزیکی آب استفاده می‌کند. ساختار فیلتر شنی بسیار ساده است و معمولاً از جنس‌های مختلف از جمله پلاستیک، فلز یا فایبرگلاس ساخته می‌شود. این فیلتر‌ها شامل اجزای مختلفی نظیر شیر هواگیر، لوله‌ها، نازل‌ها، فشارسنج، دریچه‌های بازرسی، شیر‌های کنترل آب و اتصالات مختلف برای ورود و خروج آب هستند.

دستگاه فیلتر شنی به عنوان رایج‌ترین و بهترین سیستم برای حذف مواد معلق و تصفیه اولیه آب در استخر شناخته می‌شود. با استفاده از این فیلتر‌ها، آب استخر تصفیه شده و شفاف می‌شود.

۱ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.