درباره ما

با ما بهترین باشید
درباره ما 1

مجموعه فنی مهندسی ایران استخر

مجری تخصصی انواع استخرهای شنا، جکوزی، سونا، آبنما و پارک های آبی مشاوره، طراحی، فروش تجهیزات و خدمات پس از فروش

مجموعه فنی مهندسی ایران استخر با اتکا به تجربه و علم روز دنیا، مشاور، طراح، تامین کننده و مجری پیشرفته ترین مجموعه های آبی، استخرهای شنای عمومی و خصوصی،مجموعه های آب درمانی تخصصی، آبنماهای پیشرفته ، سونا و جکوزی به صورت تمام کار و با تجربه اجرای بیش از ۱۰۰ ها پروژه عمومی و خصوصی در اقصی نقاط ایران می باشد.

هم چنین با پشتوانه تکنولوژی روز دنیا، نمایندگی انحصاری  و ارائه دهنده پیشرفته ترین تجهیزات آبی، استخر، سونا و جکوزی در زمینه تصفیه، گرمایش، ضد عفونی و نگهداری آب می باشد.

تیم کارشناسی و متخصصین مجرب ایران استخر با به کارگیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا سعی در اجرای پروژه های آبی با بهترین کیفیت، ابزار آلات پیشرفته و زمان بندی مهندسی و دقیق می باشد.ایران استخر اولین ارائه دهنده سیستم پیشرفته ضد عفونی آب استخر با نمک خوراکی و حذف کلر شیمیایی سمی در ایران با ۱۰ ها پروژه راه اندازی شده با این متد می باشد.

طراحی معماری،  نورپردازی حرفه ایی، طراحی داخلی و محوطه استخر، ساخت سازه بتنی استخر و جکوزی، ایزولاسیون و آب بندی، تامین و اجرای انواع سرامیک و متریال مخصوص استخر و محوطه استخر با آخرین دانش روز دنیا از دیگر خدمات مجموعه ایران استخر می باشد.

برای ارتباط با شرکت می توانید از شماره تماس زیر استفاده کنید

درباره ما 2
36246996(071)