ایران استخر

درباره ما

با ما بهترین باشید
Magana_Fountain. مجموعه ایران استخر. مجری استخر در شیراز

مجموعه فنی مهندسی ایران استخر

 

مجری تخصصی انواع استخر‌های شنا، جکوزی، سونا، آبنما و پارک‌های آبی مشاوره، طراحی، فروش تجهیزات و خدمات پس از فروش.

مجموعه فنی مهندسی ایران استخر با اتکا به تجربه و علم روز دنیا، مشاور، طراح، تامین کننده و مجری پیشرفته‌ترین مجموعه‌های آبی، استخر‌های شنای عمومی و خصوصی، مجموعه‌های آب درمانی تخصصی، آبنما‌‌های پیشرفته، سونا و جکوزی به صورت تمام کار و با تجربه اجرای بیش از ۱۰۰‌ها پروژه عمومی و خصوصی در اقصی نقاط ایران است.

هم چنین با پشتوانه تکنولوژی روز دنیا، نمایندگی انحصاری  و ارائه دهنده پیشرفته‌ترین تجهیزات آبی، استخر، سونا و جکوزی در زمینه تصفیه، گرمایش، ضد عفونی و نگهداری آب است.

تیم کارشناسی و متخصصین مجرب ایران استخر با به کارگیری از بهترین تکنولوژی روز دنیا سعی در اجرای پروژه‌های آبی با بهترین کیفیت، ابزار آلات پیشرفته و زمان بندی مهندسی و دقیق است. ایران استخر اولین ارائه دهنده سیستم پیشرفته ضد عفونی آب استخر با نمک خوراکی و حذف کلر شیمیایی سمی در ایران با ۱۰‌ها پروژه راه اندازی شده با این متد است.

طراحی معماری،  نورپردازی حرفه‌ایی، طراحی داخلی و محوطه استخر، ساخت سازه بتنی استخر و جکوزی، ایزولاسیون و آب بندی، تامین و اجرای انواع سرامیک و متریال مخصوص استخر و محوطه استخر با آخرین دانش روز دنیا از دیگر خدمات مجموعه ایران استخر محسوب می‌شود.

برای ارتباط با شرکت می‌توانید از شماره تماس زیر استفاده کنید

تلفن/ مجری استخر شیراز
36246996(071)